تعدادی از پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی تحویل پزشکی قانونی شد

تعدادی از پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی تحویل پزشکی قانونی شد

اصفهان – ایرنا – مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از انتقال تعدادی از پیکرهای اجساد جانباختگان سرنشینان هواپیمای تهران – یاسوج به دامنه کوه دنا خبر داد.

‘ محسن مومنی ‘ روز چهارشنبه در گفت و گو باایرنا بیان کرد: این پیکرها پیش از ظهر امروز از ارتفاعات نُقُل به پایین انتقال یافت و به مراجع قانونی تحویل شد.
پیشتر اعلام شده بود که پیکر جانباختگان تحویل پزشکی قانون کهگیلویه و بویراحمد می شود.
مدیر جمعیت هلال احمر اصفهان با اشاره به اینکه کار انتقال پیکر سایر جانباختگان ادامه دارد، افزود: یک تیم 40 نفره با تجهیزات کامل جایگزین گروه 20 نفره اعزامی امدادگران شدند تا سایر اجساد را به پایین انتقال دهند.
مومنی اظهارکرد: درصورت مناسب بودن شرایط جوی،بعد ازظهر امروز تیم 40 نفره اعزامی به ارتفاعات نُقُل در منطقه چهار هزار متری دنا مستقر می شوند تا جست و جو و انتقال سایر اجساد را ادامه دهند.
به گفته محسن مهر علیزاده استاندار اصفهان براساس تصمیم مسئولان ستاد مدیریت بحران قرار است عملیات انتقال اجساد جانباختگان این سانحه هوایی به دلیل نامناسب بودن شرایط جوی از طریق مسیر سی سخت ( مرکز شهرستان دنا و در 35 کیلومتری شمال غربی یاسوج ) انجام شود.
هواپیمای ATR شرکت هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و شش خدمه صبح یکشنبه در مسیر تهران به یاسوج در منطقه کوهستانی دنا از توابع شهرستان سمیرم ( 160 کیلومتری جنوب غربی اصفهان ) به کوه برخورد کرد و تمام سرنشینان آن جان باختند.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “تعدادی از پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی تحویل پزشکی قانونی شد”

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

قالب وردپرس